Kaip sutaisyti batus?

Jei atsiskyrė kulnas ar padas, Loctite aukštos kokybės klijai Super Attak Liquid su teptuku puikiai tinka batams taisyti. Darbas bus atliktas itin greitai, o jūs galėsite nueiti ilgą kelią avėdami savo mėgstamus batus. Patogiu teptuku galėsite tepti klijus ant didelių arba netaisyklingos formos paviršių. Šie klijai buvo specialiai sukurti elastingam sukibimui tarp porėtų paviršių. Išdžiūvę klijai yra skaidrūs – sukibimo vieta yra nematoma, o naujoviška formulė užtikrina klijavimo stiprumą ir ilgaamžiškumą.

Klijuodami laikykitės šios klijų naudojimo instrukcijos:

  1.  Įsitikinkite, kad abu klijuojami paviršiai tinka tarpusavyje, yra švarūs ir visiškai sausi.
  2. Atsargiai išspauskite vienodą ploną klijų sluoksnį ant vieno iš klijuojamų paviršių. Tvirtai suspauskite abu paviršius ir palaikykite.
  3. Nejudinkite dalių, kol klijai nesukietės. Nesijaudinkite, jei išspaudėte šiek tiek per daug klijų – perteklių galėsite lengvai pašalinti klijams išdžiūvus (žr. 5 punktą).
  4. Prieš apsiaudami, palikite džiūti bent 1–2 val. Siekdami geriausių rezultatų, palikite džiūti visą naktį.
  5. Jei klijams išdžiūvus norite pašalinti jų perteklių, švelniai nušluostykite priemonėje Loctite Glue Remover arba nagų lako valiklyje, kurio sudėtyje yra acetono, pamirkyta servetėle.
  6. Nedelsdami užsukite dangtelį. Laikykite klijus horizontaliai vėsioje ir sausoje vietoje.

Rekomenduojami produktai: