Kaip sutaisyti odinį krepšį?

Dažnai atsitinka taip, kad dėl nuolatinio naudojimo atsiskiria pilnai prikrauto odinio krepšio diržas. Naudodami Loctite Super Attak Power Flex, galėsite pritvirtinti dirželį vos per kelias akimirkas. Itin stiprus gelis kaučiuko pagrindu specialiai sukurtas tam, kad porėtos medžiagos, pvz., oda ar audiniai, būtų suklijuotos itin stipriai. Galutinis sukibimas yra elastingas, bet patvarus. Super Attak Power Flex – tai nevarvantis, paprastai ir švariai naudojamas gelis, kuris išdžiūvęs suformuoja itin tvirtą ir nematomą sukibimą. Sudėtingiems darbams ir sunkiai pasiekiamoms vietoms patartina naudoti Loctite Super Attak Power Flex Control lengvai spaudžiamame buteliuke su antgaliu, kad tokie darbai būtų atliekami paprasčiau.

Klijuodami laikykitės šios klijų naudojimo instrukcijos:

1. Padėkite krepšį ant plokščio paviršiaus, pvz., stalo, ir nuvalykite abu klijuojamus paviršius. Prieš tepdami klijus įsitikinkite, kad abu paviršiai yra visiškai sausi.

2. Atsargiai išspauskite vienodą ploną klijų sluoksnį ant krepšio paviršiaus ir dirželio galo.

3. Tvirtai suspauskite abi dalis ir palaikykite, kad klijai susirištų. Didelio tikslumo reikalaujantiems darbams naudokite Power Flex Gel Control. Nejudinkite dalių, kol klijai nesukietės. Nesijaudinkite, jei išspaudėte šiek tiek per daug klijų – perteklių galėsite lengvai pašalinti klijams išdžiūvus (žr. 5 punktą).

4. Prieš naudodami, palikite džiūti bent 1–2 val. Siekdami geriausių rezultatų, palikite džiūti visą naktį.

5. Jei klijams išdžiūvus norite pašalinti jų perteklių, švelniai nušluostykite priemonėje Loctite Glue Remover pamirkyta servetėle.

6. Nedelsdami užsukite dangtelį. Laikykite horizontaliai vėsioje ir sausoje vietoje.

Recommended products: