Kaip sutaisyti trūkusį ar apsitrynusį odinį diržą?

Loctite Super Attak Power Flex padės jums sutaisyti jūsų mėgstamus asmeninius daiktus ir jų priedus. Klijų formulė kaučiuko pagrindu specialiai sukurta tam, kad porėtos medžiagos, pvz., oda ar audiniai, būtų suklijuotos itin stipriai. Galutinis sukibimas yra elastingas, bet patvarus, todėl šie klijai puikiausiai tinka apsitrynusiems diržams taisyti. Super Attak Power Flex – tai nevarvantis, paprastai ir švariai naudojamas gelis, kuris išdžiūvęs suformuoja itin tvirtą ir nematomą sukibimą. Sudėtingiems darbams ir sunkiai pasiekiamoms vietoms Loctite Super Attak Power Flex Control turi lengvai spaudžiamą buteliuką ir antgalį, kad tokie darbai būtų atliekami tiksliau ir paprasčiau.

Klijuodami laikykitės šios klijų naudojimo instrukcijos:

1. Padėkite diržą ant plokščio paviršiaus.  Įsitikinkite, kad klijuojamos dalys yra švarios ir visiškai sausos.

2. Atlenkite viršutinę dalį ir atsargiai išspauskite nedidelį vienodą klijų kiekį ant vidinio apatinio diržo paviršiaus arčiau vidurio, kad klijai neišbėgtų pro kraštus.

3. Tvirtai suspauskite abi dalis, išlyginkite ir palaikykite, kad klijai susirištų. Didelio tikslumo reikalaujantiems darbams naudokite Power Flex Gel Control. Nejudinkite dalių, kol klijai nesukietės. Nesijaudinkite, jei išspaudėte šiek tiek per daug klijų – perteklių galėsite lengvai pašalinti klijams išdžiūvus (žr. 5 punktą).


4.  Prieš užsimaudami, palikite džiūti bent 1–2 val. Siekdami geriausių rezultatų, palikite džiūti visą naktį.

5. Jei klijams išdžiūvus norite pašalinti jų perteklių, švelniai nušluostykite priemonėje Loctite Glue Remover pamirkyta servetėle.

6. Nedelsdami užsukite dangtelį. Laikykite horizontaliai vėsioje ir sausoje vietoje.

Rekomenduojami produktai: