Kaip priklijuoti guminę pagalvėlę prie stiklinio padėklo?

Pakeiskite sugadintą ar susidėvėjusią guminę stiklinio padėklo pagalvėlę, apsaugančią jūsų medinio ar stiklinio stalo paviršių nuo subraižymo ar apgadinimo. Loctite Super Attak Power Flex – tai naujoviškas gelis kaučiuko pagrindu, puikiausiai tinkantis porėtoms medžiagoms, tokioms kaip guma, ir užtikrina elastingą, bet tvirtą sukibimą. Praėjus kelioms minutėms po klijavimo, šis stiprus nevarvantis gelis sukietėja, suformuodamas ilgaamžišką ir smūgiams atsparų sukibimą, o klijavimo vieta tampa visiškai nematoma. Daugiau tikslumo reikalaujantiems darbams patartina naudoti Super Attak Power Flex Control, tiekiamus lengvai spaudžiamame buteliuke su antgaliu, kad sudėtingus darbus atliktumėte daug paprasčiau.

Klijuodami laikykitės šios klijų naudojimo instrukcijos:

  1. Įsitikinkite, kad klijuojamos dalys yra švarios, visiškai sausos ir tinka tarpusavyje.
  2. Atsargiai išspauskite mažą klijų Super Attak Power Easy lašelį ant vienos guminės pagalvėlės pusės.
  3. Prispauskite klijuojama puse prie stiklinio padėklo. Jei reikia, Super Attak Power Easy leidžia dar kurį laiką keisti pagalvėlės padėtį, kad ją tinkamai priklijuotumėte.
  4. Sudėję palaikykite nejudindami dalių, kad klijai sukietėtų. Nesijaudinkite, jei išspaudėte šiek tiek per daug klijų – perteklių galėsite lengvai pašalinti klijams išdžiūvus (žr. 6 punktą).
  5. Palikite džiūti bent 1–2 val. Siekdami geriausių rezultatų, prieš naudodami palikite džiūti visą naktį.
  6. Jei klijams išdžiūvus norite pašalinti jų perteklių, švelniai nugremžkite peiliu arba nušluostykite priemonėje Loctite Glue Remover arba nagų lako valiklyje, kurio sudėtyje yra acetono, pamirkyta servetėle.
  7. Nedelsdami užsukite dangtelį. Laikykite klijus horizontaliai vėsioje ir sausoje vietoje.

Rekomenduojami produktai: