Kaip sutaisyti porcelianinę statulėlę?

Jei vertingi antikvariniai daiktai ar džiugių prisiminimų sukeliantys dekoratyviniai daiktai lūžta arba yra apgadinami, tai visai nereiškia jų gyvenimo pabaigos. Loctite Super Attak Liquid leis suklijuoti juos švariai ir tvirtai vos per kelias akimirkas. Loctite Super Attak Liquid idealiai tinka tokioms medžiagoms kaip keramika, nes jie suklijuoja greitai, stipriai bei tiksliai. Po kelių akimirksnių klijams išdžiūvus, klijavimo vieta yra nebematoma ir itin tvirta.

Klijuodami laikykitės šios klijų naudojimo instrukcijos:

1. Įsitikinkite, kad abi statulėlės dalys tinka tarpusavyje, nuo jų nuvalyti nešvarumai ar riebalai ir jos yra visiškai sausos.

2. Atsargiai išspauskite nedidelį vienodą klijų kiekį ant vieno iš paviršių krašto, tuomet nedelsdami tvirtai suspauskite abi dalis ir palaikykite.

3. Nejudinkite dalių, kol klijai nesukietės. Nesijaudinkite, jei išspaudėte šiek tiek per daug klijų – perteklių galėsite lengvai pašalinti klijams išdžiūvus (žr. 5 punktą).

4. Prieš liesdami ar judindami, palikite bent vienai valandai klijams išdžiūti. Siekdami geriausių rezultatų, palikite džiūti visą naktį.

5. Jei klijams išdžiūvus norite pašalinti jų perteklių, švelniai nugremžkite aštriu peiliu, nušluostykite priemonėje Loctite Glue Remover arba nagų lako valiklyje, kurio sudėtyje yra acetono, pamirkyta servetėle.

6. Nedelsdami užsukite dangtelį. Laikykite klijus horizontaliai vėsioje ir sausoje vietoje.

Rekomenduojami produktai: