Kaip sutaisyti skėčio rankeną?

Sutaisykite savo kasdienius reikmenis naudodami Loctite aukštos kokybės klijus Super Attak Liquid. Loctite Super Attak Liquid taip pat tiekiami patogioje mažoje pakuotėje, kurią galite padėti į savo rankinuką ir turėti su savimi, kad ir kur bebūtumėte. Loctite Super Attak Liquid specialiai sukurti tiems atvejams, kai reikia ką nors sutaisyti akimirksniu. Suklijuosite tiksliai, stipriai ir patikimai, o skystiesiems klijams išdžiūvus sukibimo vietos visai nebus matyti. Naujoviška klijų formulė užtikrina patvarų suklijavimą, atlaikysiantį nuolatinį naudojimą ir oro poveikį, todėl šie klijai puikiausiai tinka klijuojant tokius daiktus kaip atsiskyrusi skėčio rankena.

Klijuodami laikykitės šios klijų naudojimo instrukcijos:

  1. Įsitikinkite, kad klijuojamos dalys yra švarios ir visiškai sausos.
  2. Atsargiai išspauskite superklijų prie sriegio skėčio strypelio apačioje.
  3. Nedelsdami uždėkite rankeną ant strypelio ir tvirtai prispauskite.
  4. Nejudinkite dalių, kol klijai nesukietės. Nesijaudinkite, jei išspaudėte šiek tiek per daug klijų – perteklių galėsite lengvai pašalinti klijams išdžiūvus (žr. 6 punktą).
  5. Siekdami geriausių rezultatų, prieš naudodami palikite bent valandai džiūti.
  6. Jei klijams išdžiūvus norite pašalinti jų perteklių, švelniai nugremžkite peiliu, nušluostykite priemonėje Loctite Glue Remover arba nagų lako valiklyje, kurio sudėtyje yra acetono, pamirkyta servetėle.
  7. Nedelsdami užsukite dangtelį. Laikykite klijus horizontaliai vėsioje ir sausoje vietoje.

Rekomenduojami produktai: