Kaip sutaisyti sodo grėblį?

Loctite padės jums sutaisyti grėblį. Mes patariame naudoti Loctite klijus kaučiuko pagrindu Super Attak Power Flex, kurie yra atsparūs oro sąlygoms ir smūgiams. Jie atlaiko temperatūros svyravimus, taip pat nuolatinį įvairių elementų ir vandens poveikį. Super Attak Power Flex – tai nevarvantis gelis, kuris padės atlikti darbą itin švariai. Išdžiūvę klijai yra skaidrūs, o suklijuota vieta yra nematoma ir itin tvirta. Sudėtingiems ir tikslumo reikalaujantiems darbams Loctite Super Attak Power Flex Control turi lengvai spaudžiamą buteliuką ir ilgą antgalį, kad tokie darbai būtų atliekami greičiau ir paprasčiau.

Klijuodami laikykitės šios klijų naudojimo instrukcijos:

  1.  Įsitikinkite, kad abi grėblio dalys yra švarios, nesuteptos riebalais ar alyva ir sausos.
  2. Išspauskite vienodą klijų kiekį grėblio gale. Prispauskite grėblio galą prie rankenos ir sustumkite abi dalis. Palaikykite, kad klijai sukietėtų. Didelio tikslumo reikalaujantiems darbams naudokite Super Attak Power Flex Control.
  3. Nejudinkite dalių, kol klijai nesukietės. Nesijaudinkite, jei išspaudėte šiek tiek per daug klijų – perteklių galėsite lengvai pašalinti klijams išdžiūvus (žr. 5 punktą)..
  4. Prieš naudodami, grėblį palikite bent 1–2 val. klijams išdžiūti. Siekdami geriausių rezultatų, palikite džiūti visą naktį.
  5. Jei klijams išdžiūvus norite pašalinti jų perteklių, švelniai nugremžkite aštriu peiliu, nušluostykite priemonėje Loctite Glue Remover arba nagų lako valiklyje, kurio sudėtyje yra acetono, pamirkyta servetėle.
  6. Nedelsdami užsukite dangtelį. Laikykite horizontaliai vėsioje ir sausoje vietoje.

Rekomenduojami produktai: